dowolna

Działki budowlane Świecie - Ogłoszenia sprzedaży działek

14 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

14 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana Świecie

Świecie,dolnośląskie

91 425 zł1 219 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

(Przedstawicieli biur nieruchomości oraz pośredników proszę o niekontaktowanie się.) Świecie to urocza wieś położona w malowniczej okolicy powiatu Lubańskiego. Jest to miejsce idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Świecie

Świecie,dolnośląskie

104 900 zł1 200 m² 87,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Proponuję Państwu działkę pod zabudowę jednorodzinną z dala od miejskiego zgiełku w malowniczej wsi Świecie, nieopodal Świeradowa Zdroju. Metraż działki 1200m2 płaska, dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana z linią brzegową Świecie

Świecie,kujawsko-pomorskie

320 000 zł20 000 m² 16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Wyjątkowa działka rolno-budowlana, przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną. Przepięknie i malowniczo położona nad brzegiem rzeki Drwęcy działka otoczona lasami. Bajeczny widok na przepiękną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Świecie

Świecie,dolnośląskie

232 000 zł11 615 m² 19,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedaży działka o pow. 1,16 ha o nieregularnym kształcie, położona w urokliwej miejscowości Świecie, gm. Leśna. Działka objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Świecie

Świecie,dolnośląskie

105 000 zł1 566 m² 67,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Do zaoferowania działka gruntu pod zabudowę jednorodzinną z dala od miejskiego zgiełku w malowniczej wsi Świecie, nieopodal Świeradowa Zdroju. Metraż działki 1566 m2, płaska, dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Świecie

Świecie,kujawsko-pomorskie

260 000 zł6 200 m² 41,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż duża działka budowlana o powierzchni 6200m2 usytuowana w Głogówku Królewskim .(Odległość 2km od centrum Świecia.) Działka ma kształt prostokąta. Dojazd do działki drogą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Świecie

Świecie,kujawsko-pomorskie

549 600 zł1 665 m² 330,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 1665 m2 w Świeciu przy ul. Kościuszki. Nieruchomość idealnie nadaje się pod inwestycje deweloperską, świetna lokalizacja - obok szkoła,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Świecie

Świecie,dolnośląskie

290 000 zł5 000 m² 58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedaży działka o powierzchni 0,5 ha o nieregularnym kształcie, położona w urokliwej miejscowości Świecie, gm. Leśna. Działka objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Świecie

Świecie,dolnośląskie

650 000 zł21 500 m² 30,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Idealna ochrona kapitału! Przedmiotem sprzedaży jest działka o pow. 2,15 ha, położona w urokliwej miejscowości Świecie, gm. Leśna u podnóża Gór Izerskich. Działka w całości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Świecie

Świecie,dolnośląskie

290 000 zł5 000 m² 58 zł/m²

 

 

 

Świecie,dolnośląskie

121 900 zł1 219 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawicieli biur nieruchomości oraz pośredników proszę o niekontaktowanie się. Bezpośrednio od właściciela 12 działek budowlanych jak na załączonym rysunku (bez działek o numerach:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Świecie

Świecie,dolnośląskie

75 000 zł1 467 m² 51,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Do zaoferowania działka gruntu pod zabudowę jednorodzinną z dala od miejskiego zgiełku w malowniczej wsi Świecie, nieopodal Świeradowa Zdroju. Metraż działki 1467 m2, płaska, dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, 800-lecia

Świecie,kujawsko-pomorskie

89 000 zł813 m² 109,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa niezabudowana położona w Świeciu na os. 800-lecia. Działka budowlana o powierzchni 813 m2 z bardzo dobrym dojazdem do nieruchomości. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Świecie

Świecie,dolnośląskie

320 000 zł12 035 m² 26,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedaży działka o pow. 1,2035 ha o nieregularnym kształcie, położona w urokliwej miejscowości Świecie, gm. Leśna. Działka objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Świecie

Świecie,dolnośląskie

52 000 zł1 600 m² 32,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Proponuję Państwu działkę pod zabudowę jednorodzinną z dala od miejskiego zgiełku w malowniczej wsi Świecie, nieopodal Świeradowa Zdroju. Metraż działki 1600 m2, lekko pochyła, dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Świecie

Świecie,kujawsko-pomorskie

70 140 zł501 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Teren pod zabudowę jednorodzinną, sąsiedztwo nowych domów jednorodzinnych. Możliwość kupna działek sąsiednich. Kontakt i prezentacja tel. Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo Powyższy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Świecie

Świecie,dolnośląskie

30 000 zł1 200 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Cicha okolica i przepiękny widok na góry Izerskie. Działka budowlana 1200 m2, do wydzielenia. Położenie przy drodze głównej nr 358 w Świeciu. Gmina Leśna, powiat Lubański, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Świecie

Świecie,dolnośląskie

33 000 zł1 608 m² 20,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ogłoszenie od osoby prywatnej, bez żadnych pośredników. Okazja! Najpiękniejsza, duża narożnikowa działka umożliwiająca rozdział na 2 działki. Front południowy podwyższony względem głównej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Świecie

Świecie,kujawsko-pomorskie

80 000 zł801 m² 99,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Oferta na wyłączność Tylko u mnie,oferuję bardzo atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 801 m 2 , położoną w Świeciu, przy ulicy Polnej, ok. 25 km od Grudzi ądz a.